Trepiastmed sinu koju

Trepiastmed metalltalaga trepil

Trepiastmed – valmistamine ja paigaldus kõikjal üle Eesti.

Kui sa tahad enda koju turvalisi, stiilseid täispuidust trepiastmeid, siis peaksime rääkima. Meie kogenud meistrid tagavad sulle kindla kvaliteedi ja mõistliku hinna. Lisaks pakume trepiastmeid ka nt. metalltalaga või muu karkassiga treppidele. 

Kui sa tahad enda treppi uuendada või värskendada, siis anna meile enda soovist teada. Trepiastmete vahetamine on imelihtne- võtame sinu trepilt vajalikud mõõdud, valime välja soovitud materjali ja viimistluse ning üsna pea on sinu kodus juba uued trepiastmed.

Peamiselt valmistame trepiastmeid tammest, saarest, kasest, männist ja kuusest. Samas oleme alati avatud uutele väljakutsetele, kui sul erisoov, siis võta meiega julgelt ühendust. Lisaks valmistame trepiastmeid metallkarkassi ja betoonist valmistatud treppidele.

Trepiastmed betoontrepil

 

Kui ka sina oled seda meelt, et trepiastmed peaksid olema turvalised, mugavad ja stiilsed, siis saame sind kindlasti aidata – Sest ka meie oleme samal arvamusel. Pakume sulle täisteenust projekteerimisest paigaldamiseni.

Mida kliendid arvavad?

Varmo Savimägi
Tellisin täispuidust trepiastmed, aknalauad ja trepipiirded. Kvaliteet ja paigaldus oli tasemel ning julgen soovitada.

Varmo Savimägi

Maarit
Jäin trepi kvaliteedi ja paigaldusega väga rahule. Trepp valmis tähtajaks ning sain soovitud lahenduse.

Maarit Pallon

Küsi pakkumist

Meie tooteid iseloomustab eelkõige turvalisus, stiilsus ja mugavus. Treppide detailide valmistamine on nii meie hobi, kui ka töö.

Trepiastmed üle Eesti

 

 

 

Web